Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zioła dla zdrowia :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thenel



Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 10:38 pm    Temat postu: Zioła dla zdrowia :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zgromadzonych na forum, pochodzę z centralnej części kraju, i znalazłem się tutaj nie z przypadku Wink Prowadzę gospodarstwo rolne zajmujące się uprawą roślin zielarskich, zajmujemy się uprawą takich roślin od kilku pokoleń i poszukując osoby chętne na takie ziółka trafiłem właśnie na to forum.
Jednakże żeby nie być zbyt nachalnym, najpierw zapytam Was, forumowiczów którzy tworzą to forum czy nie macie nic przeciwko temu żebym zamieścił tutaj swoje ogłoszenie skierowane do Was? Mam w ofercie pocięte ziółka na tzw herbatki do zaparzania Smile Tak więc czy nie macie nic przeciwko temu i czy znalazłyby się tutaj osoby zainteresowane takimi ziołami sypkimi?
Dziękuję że ktoś dotarł do końca mojej wypowiedzi i przeczytał całość.
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie Wink
Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie się Pan zachował, że najpierw chciał Pan zapytać, czy w ogóle są zainteresowani. Niestety jednak, muszę stwierdzić, że w regulaminie forum, mamy napisane, że zabrania się umieszczania linków i oferowania produktów, samo forum ma charakter informacyjny.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group