Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zielona Herbata

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to nie wiedzialam Laughing
ja pije praktycznie zawsze czerwona pu-erh na odchudzanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalmania



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma pije zieloną herbatke przynajmniej raz dziennie. Twierdzi że lepiej się po niej czuje aczkolwiek nie ma jakiś twardych dowodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiedziałam, że mięta wychładza organizm. ale fajnie się czegoś dowiedzieć. to może dlatego tak mi ciągle ziiiimno Shocked
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poranek



Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zaświaty
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
ja wiedziałam, że mięta wychładza organizm. ale fajnie się czegoś dowiedzieć. to może dlatego tak mi ciągle ziiiimno Shocked


Możliwe,ale mysle,ze nie tylko to, zalezy co też jesz, 2/3 spozywanych posilkow powinna byc ciepla, zwlaszcza rano, kiedy organizm budzi sie do zycia i potrzebuje energii (w tym przypadku dostarczamy mu w postaci posilku), a wiec pobudza sie tez krazenie.
Cytryna tez oziebia, wszystkie cytrusy itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
She



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też lubie zieloną herbatke...ale tylko sypaną, w woreczkach mnie obrzydzają (jak zresztą każda inna herbata hehe). Nie znosze zielonej z jakimiś dodatkami. Kiedyś mama kupiła mi taką, która smakowała jak guma do żucia bleee (nie pamiętam co to był za owoc...papaja albo guarana). Zawsze przed nauką sobie parzyłam i mi pomagała się skupic hehe. W ogole tak jakoś lepsze samopoczucie jest po niej. O tym jakie ma dobroczynne właściwości mozna poczytać w internecie. Ponoć mnóstwo tego jest Wink A jeśli kogoś brzydzi smak (osobiscie go lubię) to niech zaparzy sobie jerbamakę (czy jakoś tak), zielona herbatka to pikuś Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zielona herbatka jest suuper Smile uwielbiam pić ją tak o five o clock Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group