Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zespół touretta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
student3



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 3:15 pm    Temat postu: zespół touretta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, chciałam zapytać czy wiecie coś o chorobie Touretta i czy uważacie, ze poradnik odnośnie tej choroby byłby przydatny ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawski3



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Nigdy nie slyszałem o takiej chorobie. Po przeczytaniu Twojego postu zaciekawiła mnie ona. I poszperałem w necie. Znalazłem ciekawe informacje na jej temat i moge podać wam kilka linków:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Tourette'a
http://www.tourette.pl/

a ogólnie uważam ze taki poradnik jest przydatny. ludzie powinni dowiedzieć sie o tej chorobie oraz jak powinni zachowywac sie wobec tych osob.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
morelenbaum



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, również myślę, że taki poradnik na temat syndromu Touretta - żeby oswoić nasz tym egzotycznie brzmiącym schorzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
murcja18



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Cieszę się niezmiernie, że kogoś zainteresował ten temat. Czekam na Poradnik:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krowka2



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć!
Moim zdaniem wystarczy uświadomić społeczeństwo, że taki zespół występuje. Nie jest natomiast konieczne tworzenie specjalnego poradnika.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
białykieł



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem poradnik to dobry pomysł. Może dzięki temu wielu ludzi zastanowiłoby się 2 razy nad swoim zachowaniem wobec chorej osoby, okazaliby więcej zrozumienia mniej agresji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group