Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Sudecka kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga1954



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 8:24 pm    Temat postu: Zespół Sudecka kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam na imię Jadwiga i pragnę nawiązać kontakt z osobami chorującymi na Zespół Sudecka(algodystrofia) mieszkającymi w Poznaniu lub okolicy.Ja mam 55 lat i od trzech lat bardzo cierpię.Z powodu bardzo długiej przerwy między moim upadkiem a z pozoru niewinną
artroskopią kolana.Oczywiście po artroskopi kolana ból bardzo nasilał się i musiałam na własną ręke szukać pomocy,żeby udowodnić lekarzowi ortopedzie,że ja nie udaje jak mi sugerował tylko faktycznie wystąpił u mnie Zespół Sudecka.Kilkakrotna rehabilitacja jak do tej pory nie przyniosła
poprawy.Osobom,które chorują na to co ja nie muszę pisać jak bardzo cierpię całymi dniami i kiedy i jak to sie skończy niewiadomo,ponieważ miałam robioną sympatykolizę lędzwiową i ta druga "niewyszła",ponieważ konćzyna dolna jest zimna i muszę bardzo zęsto ogrzewać nogę termoforem.Najgorsze jest to,że jest przedemną widmo amputacji nogi
w przypadku braku poprawy.Może jest ktoś kto ma podobny problem i ma kontakt z lekarzem ortopedą,który podjął by się leczenia mojej choroby-tylko na Narodowy Fundusz Zdrowia.Kontakt ze mną:664 624 563 lub sms,z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group