Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zespół Edwardsa

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
necia



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 5:33 pm    Temat postu: zespół Edwardsa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zespół Edwardsa jest to choroba genetyczna czy jest ktoś kto miał z nią do czynienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamapaulisi
Gość









PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 8:35 pm    Temat postu: Re: zespół Edwardsa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja coreczka ma zespoł edwardsa.Podaje swój email w razie jakis pytan. Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 8:36 pm    Temat postu: Re: zespół Edwardsa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[Zapomniałam o mailu Embarassed bb.323@wp.pl pozdrawiam
Powrót do góry
ola-pawelek



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mysłakowice
PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj-dopiero zarejestrowałam się na tej stronie. Ja również mam dziecko zzespołem edwardsa-Pawełek urodził się 30.01.2007. Jeśli mogę w czymś pomóc-pisz ola--pawelekb@wp.pl. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia!!!! :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemo82



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem ojcem Amelki z zespołem Edwardsa urodzonej 22.10.2006
Mój e-mail: madziaprzemek@wp.pl
Wymiana doświadczeń jest bardzo ważna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malenkami



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
znalazłam zdjęcie dziecka z zespołem Edwardsa:
link usuwam! to nie miejsce na reklame! czytaj regulamin forum ---edit by Wind_of_hope---
nie wiem co w nim jest nie tak Sad O co chodzi w tej chorobie? Co z chromosomami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 3:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta choroba jest spowodowana trisomią 18 chromosomu.

Na tym zdjęciu ukazane są tzw dysplatyczne małżowiny uszne. Ale to nie jest jedyny skutek trisomii.

Mogą wystąpić deformacje czaszki, wady serca, wady szkieletu, wady narządów płciowych, drgawki, głębokie upośledzenie umysłowe i wiele innych.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
A-Julia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 89

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 12:24 pm    Temat postu: zespół Edwardsa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Jestem w 7 miesiącu ciąży.U mojej córeczki wykryto zespół Edwardsa.Lekarze radzą mi usunąć ciążę ,gdyż dziecko ma nie ma żadnych szans na zycie.Jeśli ktoś ma podobny problem albo przeżył coś takiego piszcie, bo nie radzę sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mama Amelki



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My dowiedzieliśmy się, ze nasza córeczka ma Zespół Edwardsa tydzień przed porodem. Amelka urodziła się 27 czerwca 2009 r., a więc wczoraj skończyła miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
A-Julia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 89

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 8:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do mamy Amelki. Pani córka ma już miesiąc, a mnie lekarze powiedzieli że ma szans na przeżyć kilka godzin po porodzie.Proszę mi napisać jakie objawy U Amelki są tej choroby.Czy jest Pani z nią w domu czy w szpitalu.Ja strasznie się boję co to będzie dalej.Zostały mi jeszcze 3 miesiące ciąży i wiele obaw.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group