Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swinskatarczyca



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 4:10 am    Temat postu: Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zentel Albendazol przywry tasiemce motylice glisty sprzedamMam do odstąpienia tabletki Zentel Albendazole 200mg 5zł/tabletka, 2 tabletki w listku, zapakowane w pudełko kartonowe.Ważność 12.2020.Lek jest w oryginalnym opakowaniu.

Wysyłka pobraniowa 20zł lub koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii 20zł.
Oferuję równiez inne leki przeciwpasożytnicze na robaki, tasiemce, przywry, motylice, glisty.

Prazykwantel 600mg, od 2.5zl/tabletka, 08.2021
Yomesan 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022
Vermox Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka, 03.2020.
Stromectol Ivermektyna 6mg od 20zl/tabletka, 04.2019

Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę.

Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna.

Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski.

Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa.

Stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania.
Leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie.
Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
www.facebook.com/kurs.tajski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group