Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żebra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tracer



Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 12:04 am    Temat postu: żebra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc nie wiem czemu ale z prawej strony te dolne zebra mam jakby mniejsze tzn jak sie wypreze to widze ze lewa strona dochodzi nizej niz prawa czy to cos nie tak ? czy to normalne ?taka budowa ?


Aha jeszce jedno pytanie ,od jakich cwiczen zalezy wzrost miesnia tego co lezy na zebrach tych dolnych,bo jak sie poloze to widze ewidentnie ze miesien z prawej strony jest wiekszy niz ten z lwej ,prosze o odpowiedz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
les



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam z prawej jakby mniejsze zebra...Ale nie o tym chcialem. Mianowicie jakiś tydzien temu zaliczylem cios z łokcia w zebra (podczas gry w pilke). I niestety im dalej to czuje się gorzej, tzn. boli przy głębszym wdechu, kichaniu, kaszlu czy też gwałtowniejszej zmianie pozycji. Wczoraj bylem nawet u lekarza ktory mnie obmacal i osłuchał i stwierdził że na 99% nie ma złamania. Moje pytanie: czy przy stłuczeniach względnie peknięciach gojenie trwa tak długo i jest także bolesne?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tracerek
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest jakies pekniecie zebra,musisz sobie specjalnym leczniczym bandarzem owinac te zebra i po tygodniu bedzie git Smile ja podomnie mialem tylko ze ja spadlem na rurke na zebra:D ale to juz dawno i tez musialem miec bandarz leczniczy Smile

apropo tego 1 postu ,to nie ma obawy na nic ? nie ma niepokojen ? nie mam sie niczym przejmowac?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam natomiast Z prawej strony krótsze środkowe żebro:D
i mam tak z pokolenia na pokolenie:]
nie wygląda to tragicznie ale czasem pzeszkadza;P
Poprostu przyzwyczaj sięRazz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group