Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zdjęcia z gastroskopii - proszę o interpretację

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkk9191



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 7:00 pm    Temat postu: Zdjęcia z gastroskopii - proszę o interpretację Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

21 stycznia miałam przeprowadzoną gastroskopię z powodu silnych, nocnych, skurczowych bóli brzucha. Jako dziecko miałam stwierdzony całkowity zanik kosmków jelitowych, w chwili obecnej mam 21 lat i od 15 lat nie stosuję diety bezglutenowej. Po wykonaniu badania lekarz stwierdził, że nie chce mnie na razie straszyć i woli poczekać do wyników biopsji, ale że coś jest mocno nie w porządku. Jako, że poczułam się troszkę nastraszona zamieszczam link do skanu dokumentu, jaki dostałam od lekarza po wyjściu z badania. Są to zdjęcia z krótkim opisem odnośnie przebiegu badania. Na niektórych zdjęciach faktycznie widać, że coś jest nie w porządku, niestety kompletnie się na tym nie znam. Może ktoś będzie w stanie powiedzieć mi coś więcej niż to, że dzieje się coś złego.
To link do wyżej wspomnianego skanu dokumentu z badania wraz ze zdjęciami:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a62e4825d2ab5609.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group