Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty głowy, mroczki PILNE WYJAZD

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamildj



Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 6:13 pm    Temat postu: Zawroty głowy, mroczki PILNE WYJAZD Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od około dwóch tygodni borykam się z pewnym problemem. Zacznę od początku..
Jestem dj*em, mam 19 lat, tydzień temu był długi weekend, grałem 5 nocy pod rząd, każdą z nich zakrapiałem alkoholem, w ostatnią noc przeholowaliśmy, po pracy poszliśmy do znajomego i piliśmy do 9 rano, zapaliliśmy też jointa.
Na drugi dzień miałem kaca, wiadomo.. jakoś to przebolałem i znów poszedłem do klubu grać, poczułem się dziwnie, jakby mało realnie, miałem okropne mroczki przed oczami, nie mogłem usiedzieć w miejscu.. Wypiłem dwa drinki i mi przeszło. Całą niedziele siedziałem w domu i było w porządku, w poniedziałek pojechałem w delegacje, pracowałem po 13 godzin, spałem po 5-6, mroczki utrzymywały się w różnych stanach nasileń, raz miałem okropne, raz w ogóle.. I tak do teraz.. Jak jestem w domu nie jest tak źle, prawie wcale, ale jak wyjdę np na światło dzienne, wtedy zaczynają się plamki, kreski.. Na początku miałem również dziwne duszności, jakby powietrze nie było powietrzem.. Tak duszno.
Poszedłem ostatnio do apteki, dostałem mase witamin, oraz jakiś lek uspokajający o nazwie Valiadol. Biorę go tylko gdy czuje się mocno mocno źle i w miarę pomaga. Możecie mi przybliżyć jakąś diagnoze ? Zwracam się do Was, gdyż sam nie mam pojęcia co mi może być, a Wy jesteście ludźmi z doświadczeniem.. czekam na szybką odpowiedź, pozdrawiam Smile !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group