Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr81



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 12:14 pm    Temat postu: zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Może ktoś z Was spotkał się już z takimi objawami:
- zawroty głowy pojawiające sie w ciągu dnia
- silne bóle w klatce, ale co dziwne tylko po położeniu się do łóżka wieczorem. Przychodzi atak w postaci ucisku, który trwa parę minut.

Teoretycznie serce jest zdrowe, bo wszystkie możliwe badania przeprowadzono. Objawy te nie dotyczą mnie, tylko bliskiej mi osoby. Ona już nie wie co robić, więc proszę o pomoc, a lekarze nie rozpoznają objawów.

Ostatnio ta osoba w ogóle dużo choruję, co chwilę ją coś nęka.

Z góry dziękuje za pomoc.


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. Tytuł zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotr81



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 10:15 am    Temat postu: ataki coraz silniejsze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodatkowe informacji. Ona ma 27 lat, a jej ojciec od ponad 20 lat choruje na SM. Jakie jest prawdopodobieństwo, by Ona też była zagrożona tą chorobą (teraz zachorowała na zapalenie oskrzeli - choroba goni chorobę)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno SM jest uwarunkowane genetycznie. była u neurologa?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotr81



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tu jest właśnie problem, bo Ona jest bardzo uparta i nie chce iść. Chyba boi się diagnozy. W końcu przez ponad 20 lat patrzyła jaj jej ojciec cierpi. Mimo wszystko mam nadzieje, że to nie jest to. Chyba bez wizyty u neurologa można tylko dybać. W końcu Ją przekonam, a jak nie, to zmuszę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bogna



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 3:41 pm    Temat postu: Re: zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr81 napisał:
Witam wszystkich.

Może ktoś z Was spotkał się już z takimi objawami:
- zawroty głowy pojawiające sie w ciągu dnia
- silne bóle w klatce, ale co dziwne tylko po położeniu się do łóżka wieczorem. Przychodzi atak w postaci ucisku, który trwa parę minut.

Teoretycznie serce jest zdrowe, bo wszystkie możliwe badania przeprowadzono. Objawy te nie dotyczą mnie, tylko bliskiej mi osoby. Ona już nie wie co robić, więc proszę o pomoc, a lekarze nie rozpoznają objawów.

Ostatnio ta osoba w ogóle dużo choruję, co chwilę ją coś nęka.

Z góry dziękuje za pomoc.





------edited by emilka------
Bogna, możesz wyjaśnić, w jakim celu zacytowałaś Piotra? może coś wiecej napiszesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bogna



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 1:20 am    Temat postu: Re: zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam ze zacytowalam pana Piotra,ale to zupelnie przez pomyłke.Chcialam napisac ze rowniez mialam takie objawy i po wielu badaniach-chyba wszystkiego,po pobycie w szpitalu stwierdzono u mnie nerwice serca.Owszem zawroty i bole serca typowe zamostkowe ale dziwi mnie pora tego bólu u tej pani ze a akurat w momencie lezenia w łózku.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group