Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zatrzymana woda..opuchnięcie - pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifcia10



Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 12:47 pm    Temat postu: Zatrzymana woda..opuchnięcie - pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Do tej pory nie miałam problemów z opuchlizną twarzy.Od pewnego czasu jestem na diecie i pije dużo wody a wcześniej jej nie znosiłam i w ogóle o to nie dbałam poprostu nie znosze wody.Teraz gdy zaczęłam ją pić litrami zamiast chudnąć to puchne codziennie rano budze sie z opuchniętą twarzą i czuje sie bardzo ciężko choć żołądek pusty? Wszystko wskazuje na to że zatrzymuje mi sie woda w organiźmie.Co moge zrobić jak to poprawić wpadam w doła jak patrze na siebie rano.Prosze doradźcie coś ...jak pozbywać sie tej wody z organizmu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fifcia10
Stosować środki moczopędne,mniej pić i wykonać badanie moczu oraz krwi.Ograniczyć spożycie soli.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group