Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zastrzyk anty podany "na dwa razy"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nadianna1980



Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: T-ów
PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 2:47 am    Temat postu: Zastrzyk anty podany "na dwa razy" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drugi raz przyjelam zastrzyk antykoncepcyjny. Zostal on jednak podany przez praktykantke w przychodni w ktorej robiono mi zastrzyk. problem polega na tym ze dziewczyna podala mi go na dwa razy. Po pierwszym wstrzyknieciu sie w moj biedny posladek zauwazyla ze w strzykawce zostalo jeszcze 1/3 substancji. Moje pytanie : Czy wplynelo to na skutecznosc zastrzyku? minal miesiac od jego aplikacji i czyje sie niezbyt dobrze. Dostalam krwawienia. Chcialabym sie upewnic ze jestem nadal w pełni chroniona!?[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma to wpływu na skuteczność skoro w efekcie cała dawka została podana.

Złe samopoczucie może być spowodowane nietolerancją tego leku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group