Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zasłabnięcie , bóle w klatce piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin9595



Dołączył: 31 Paź 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 10:40 pm    Temat postu: Zasłabnięcie , bóle w klatce piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mam 22 lata chodzę na siłownie od 4-5lat i borykam się z problemem następujacym , dziś na treningu pierwszy raz przydarzyło mi się ze po prostu nie dałem rady dokończyc treningu . Zrobiło mi się słabo , bolało mnie cos w klatce piersiowej po stronie właśnie serca , przedtem praktycznie po każdej serii musialem przykucnac bo brakowało mi tlenu , w koncu po którymś cwiczeniu zrezygnowałem i poszedłem do szatni a tam az sie przestraszylem bo zlały mnie zimne poty , kreciło mi sie w głowie i chciało mi się wymiotować , kolega polecił abym pojechał na pogotowie i wybraliśmy się na pogotowie . z badania EKG nic nie wynikło , podłączyli mnie też pod aparature żeby śledzić prace serca i tam tez żadnych błędów nie było , ciśnienie jak przyjechałem na oddział ratunkowy miałem 169/101 . Oczywiście zeby to nie było z niczego to przyjmuje środki anaboliczne domięśniowo oraz metanabol w tabletkach , lekarz który troche widać że sie znał na tych środkach powiedział aby odstawic ten metanabol bo to moze być jego wina . Dodam że miałem przerwe prawie 2 lata od środków anabolicznych. Cykl sterydowy zacząłem od piątku ubiegłego tygodnia , od tamtej pory właśnie miewałem bóle w klatce , kiedyś jak też brałem takie środki to również bywało ze czułem dyskomfort w klatce i chodzilem z tym do lekarza który zlecil EKG na którym nic nie wyszło . Chciałbym Państwu przedstawic wyniki dzisiejszych badan krwi które mi zrobili na sorze i prosił bym o interpretacje bo niektóre wartości mam bardzo podwyższone a niektóre zaniżone . Mam zalecenie na usg serca aby wykluczyć jakieś wady które mógłbym mieć .

Link do wyników badań : https://imgur.com/a/7Qa5q


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group