Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zasłabnięcia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baskalatka



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 9:18 pm    Temat postu: zasłabnięcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ,mam 43 lata ,raz na miesiąc zdarza mi sie zasłabnąć z objawami drżenia rąk ,nóg i oblewam się zimnym potem,cera robi się blada,muszę usiąś,przechodzi po 10 -15 min,co to może byc ,proszę o wskazówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baskalatka
czy te zasłabnięcia pokrywają się z okresem? czy nagłym stresem ?
mierzyłaś w takim wypadku ciśnienie?
dobrze by też było sprawdzić poziom cukru. i pełną morfologię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baskalatka



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 2:27 pm    Temat postu: zasłabnięcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieje się to przy wysiłku,cukier ok ,morfologia ok.zasłabniecia wystepowały tez przy nagłym stresie,oblewam sie potem,trzęsą sie ręce i nogi ,dzieki pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baskalatka
czy przy każdym wysiłku?
ja bym radziła wykonać EKG i jeśli nic nie wykaże to EKG wysiłkowe (Holtera).

jeśli i tu nic nie wyjdzie to być może (choć wcale nie twierdzę że napewno) zasłabnięcia mogą mieć związek z silnym stresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baskalatka



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuję,już myslałam o ekg wysiłkowym,ale wiesz ile trzeba czekac,ale zdecyduje się prywatnie,pozdrawiam ,napisze co wykaże Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group