Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaskórniki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yrek



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 3:40 pm    Temat postu: Zaskórniki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dosyc duzy problem, mam mnostwo zaskornikow. Prawie wszedzie. Cala twarz (glownie policznki, czolo, broda, dookola warg) i takze na szyi, karku, ramionach, plecach, klatce piersiowej, zdarzaja sie tez na udach.
Nie sa prawie w ogole widoczne, ale poprostu czuje ze mam cos pod skora.
Czy jest jakas skuteczna metoda na to?
Dermatolog czy kosmetyczka?
Dermatolog znajac zycie przypisze zel, masc, ktora nie pomoze, a kosmetyczka je wycisnie, ale one znow sie pojawia. Poza tym kosmetyczka chyba tylko z twarzy usunie.
Myje sie codziennie mydlem bakteriobojczym. Moze to wina diety?
A moze hormonow?
Prosze o pomoc, psychicznie mnie ten problem wykancza....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm, mydło bateriobójcze nic nie da- to jest wina bakterii w krwi więc nie tędy droga. Na rynku są takie plastry bodajże firmy Nivea- plastry na wągry. Mi to pomogło, co prawda głównie chodzi o nos, ale może też są na ciało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
reynevan



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nie potwierdzono wpływu diety na tworzenie się zmian trądzikowych, więc podejrzewam, że jeśli chodzi o zaskórniki, sprawa będzie wyglądała podobnie. Ja pozwolę się dołączyć do tematu i spytam, czy któraś z pań dostała trądziku po stosowaniu kremu Vaniqa? Moja druga połówka chce teraz namówić lekarza na kurację tym specyfikiem i chcemy wiedzieć jak często pojawia się taki efekt uboczny (do tej pory nie znaleźliśmy nikogo, kto by zdradzał takie objawy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pryszcze



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 10:06 pm    Temat postu: Trądzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który to przeprowadzi odpowiednie leczenie dostosowane do twojego problemu skórnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alutka1956



Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: przemyśl
PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leczenie trądzika jest bardzo trudne .Myślę że to jest sprawa hormonów.
Ja mam problem zawsze rano ze swędzeniem rąk ,uszu stóp, robią mi się duże czerwone bąble i jak wezmę zyrtex to po chwili przechodzi jest to nie do zniesienia .ale już od trzech dni staram się schudnąć -to znaczy zgubić w pasie parę kilogramów i jem mniej i wydaje mi się że to z jedzenia bo od trzech dni nie brałam tabletki.

Dodano po 1 minutach:

alutka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
noacne



Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz udać się do Dermatologa, ewentualnie do czasu wizyty możesz pójść do apteki a farmaceuta na pewno doradzi Ci coś, leki czy dermokosmetyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się cera bardzo poprawiła odkąd zaczęłam brać pigulki antykoncepcyjne Lesine. Lekarz niedawno mi zmienił, ale yrek musisz znaleść dobrego specjalistę dermatologa, przede wszystkim zrobić badania, krew, hormony itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sirushi



Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale zaskórniki to chyba nie tyle co trądzik, a zatkane pory! bo trądzik wygląda raczej inaczej, masz ropę pod skórą, a tu to w porach jest brud, tak myślę. plastry działają średnio, miałam jedne z japonii, ale one są dobre na zaskórniki, które trochę 'wystają'. tych z wewnątrz ci nie wyciągną raczej na 80%

ale z chęcią bym posłuchała jakiś sposobów na czarne kropki , bo sama potrzebuję c;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aino



Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecinek
PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co z tzw. prosakami? można je samemu usuwać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group