Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaskórniki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 11:50 pm    Temat postu: Zaskórniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robią mi sie na buzi jakieś dziwne grudki i zaskórniki, już nie wiem, jak z nimi walczyć. może macie jakieś sprawdzone sposoby albo specyfiki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krychaa


Eveline Cosmetics,Hascoderm,Saguna,Skinoren.(zawsze przed stosowaniem przemyć wodą utlenioną)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krychaa
rozmoczone w wodzie płatki kukurydziane lub maseczka z drożdży i mleka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seria effaclar z la roche posay - najlepiej od razu kup żel do mycia twarzy i krem: jak masz ropne wypryski to effaclar duo, a jak tylko zaskórniki to wystarczy Ci effaclar K.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maseczka z drożdży raczej mi nie pomaga Sad a ten effaclar to raczej w aptece się kupuje, nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja polecam wizytę u dermatologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam w aptece. Do dermatologa też koniecznie idź, ale pewnie zanim się dostaniesz (no chyba że masz kasę na prywatnego) to trochę czasu minie, więc tych kosmetyków też możesz spróbować. A la roche posay to bardzo dobra firma i choć oczywiście to względne, to uważam, że ten effaclar jest w rozsądnej cenie.

A jak z Twoim odżywianiem? Nie odchudzasz się? A może jesz zbyt dużo słodyczy, fast foodów itp. To też ma ogromny wpływ na naszą cerę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krychaajeśli będziesz długo czekać na dermatologa to możesz iść do lekarza rodzinnego- może przepisze Ci odpowiednie maści. mi lekarka często przepisywała specjalnie robiony roztwór do przemywania zmian- pomagał.
niestety nie pamiętam jak się dokładnie nazywał .

ja jak byłam młodsza to używałam po prostu- spirytusu salicylowego lub wódki do przemywania wyprysków- pomagało. jednak trzeba z tym uważać gdyż bardzo wysusza skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny, jak na razie kupiłam sobie ten krem effaclar duo no i przy okazji w aptece bratek - będę pić co wieczór taką herbatkę. no i zapisałam się do dermatologa - pod koniec przyszłego tygodnia idę, więc nie jest to jakiś super długi termin - jakoś wytrzymam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli tradzik trwa dluzej to na prawde najlepiej isc do dermatologa. jak sie zwleka potem tylko pozostaja blizny na buzi. mi po wielu srodkach pomogla dopiero terapai tertinexem, mimo wielu opinii o skutkach ubocznych jak dla mnie efekt swietny bez zadnych powiklan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group