Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaschnięta sperma a zapłodnienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdeenerwoowanaa



Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 3:52 pm    Temat postu: Zaschnięta sperma a zapłodnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy seks. Bez zabezpieczeń. Do wytrysku nie doszło... Po jakimś czasie znów zaczęliśmy to robić, tyle, że do wytrysku doszło, ale nie w pochwie, ponieważ tak z minute przed wytryskiem wyjął penisa i dokończyłam ręką.. Wytrysk był na prześcieradle, mojej nodze i na nim. Wszystko dokładnie wytarliśmy. Niestety, nie poszliśmy się umyć, ani on nie oddał moczu. Po godzinie lub dwóch oboje sie zatraciliśmy i znów doszło do zbliżenia. Tak jak poprzednio minute przed wytryskiem wyjął penisa i dokończyliśmy na zewnątrz. Oboje dokładnie się wytarliśmy.

A teraz moje pytania... Czy zaschnięta sperma na penisie, kiedy dojdzie do pochwy może zapłodnić? Czy są jakieś szanse na zapłodnienie? Proszę o szczerą odpowiedź, bez żartów. Oboje z chłopakiem bardzo się boimy! Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na sam początek powiem to co wszystkim, ludzie zabezpieczajcie się! Zawsze w domu warto, żeby była jakaś paczka prezerwatyw Wink

A teraz do setna, szansa jest zawsze. Nigdy nie można wykluczyć jej w 100%, no chyba, że po wykonaniu 2 testów ciążowych. Wiesz, że facet wydziela preejakulat, czyli taki płyn co jest w stanie zapłodnić bo zawierają się w nim plemniki. Skoro chłopak nie był nawet w toalecie oddać moczu, byc może gdzieś w penisie resztki spermy się osadziły i dodatkowo wydzieliły z preejakulatem przy podnieceniu, no konkretnie przy stosunku. Trudno powiedzieć... to powoduje, że jest szansa po raz kolejny.

Zależy też jeszcze w jakim momencie byłaś w sensie chodzi mi o miesiączke, czy były to dni płodne czy też nie - to też ma ogromne znaczenie w tym jakie jest prawdopodobieństwo ciąży.

Co do zaschniętej spermy to... "żyje" bodajże do godziny lub dwóch po za "swoim organizmem"... nie chce skłamać ani nic pomylić bo nie pamiętam dokładnie ile żyje ale i tak trzeba uważać.

Co Ci mogę więcej powiedzieć? Zrób test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć bo prawdopodobieństwo zawsze istnieje. W tym przypadku nawet bardziej ale powiedz jeszcze czy miałas płodne czy nie płodne jak nie to jest minimalne a jak tak to jest takie średnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoim mężczyznom jestem ponad 10 lat i rzadko się zabezpieczamy. Na wielkie szczęście do dnia dzisiejszego "wpadki" nie zanotowaliśmy. Ale jak kolega wyżej powiada, warto w domu mieć paczkę prezerwatyw i używać tym bardziej przy kolejnym stosunku tego samego dnia, czy po krótszym czasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak tu się nie śmiać... najpierw brak elementarnej odpowiedzialności, a później panika.
To już lepiej powiedzieć seks nie jest dla dzieci i to nie zależnie od tego czy te dziecko ma 12 czy 36 lat.

Co by odpowiedzieć; prawdopodobieństwo jest małe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do seksu trzeba dorosnąć, przede wszystkim ponosić konsekwencje swoich czynów, ale to jak grochem o ścianę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może poszperaj w google ile żyją plemniki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group