Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zarost u dziewczyny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 1:05 pm    Temat postu: Zarost u dziewczyny. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.Mam pytanie.Czemu u dziewcząt występuje "punktowy zarost" ? Chodzi mi o to ,ze dziewczynie rosną czarne włosy na klatce piersiowej i na poszczególnych punktach twarzy takich jak: policzki,podbródek,szyja.. ?? Jak sie tego pozbyć (na stałe),albo jak przeciwdziałać rozwojowy tego zarostu? Czy to wina hormonów,które przyjmuje wraz z zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych? Czy można cofnąć ten proces?Co zrobić z tym fantem (Nie pisze o depilacji) Czekam na wasze propozycję,rady i rozwiązania problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zarost u dziewczyny na klatce piersiowej? Shocked to napewno wina hormonow...wybierz sie jak najszybciej do lekarza...jesli tak działaja tabletki to radze zmienic je czym predzej Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym rzecz,że zaczęły pojawiać się nawet przed braniem tabletek.Nie jest to typowo męski zarost,ale są to pojedyncze "czarne " włoski.Rosną coraz gęściej. Martwię się bardzo,bo boję się zwrócić uwagę dziewczynie.Nie wiem jak zareaguję,ale na pewno zrobi się jej przykro,a ja nie chce dołować ,tylko pomóc...

Powtarzam są to pojedyncze włosy,np: z 10 na klatce piersiowej ,na policzkach i szyi. Jak można to usunąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz ja wysłac do lekarza rodzinnego a tamten juz nakieruje na odpowiedniego specjaliste...kurcze jesli to jest wina tabsow to powinna jak najszybciej przestac je brac Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram Wind, to na pewno wina testosteronu, który jest w tabletkach anty Confused ma dziewczyna źle leki dobrane Rolling Eyes i są skutki uboczne, chyba... nie jestem lekarzem i nie wiem na pewno, ale to na bank są hormony
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie, jak najszybciej niech pedzi do lekarza bo potem bedzie coraz trudniej sie tego pozbyc ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RHIN napisał:
W tym rzecz,że zaczęły pojawiać się nawet przed braniem tabletek.


dziewczyny, ale one zaczęły się pojawiać przed braniem tabletek jak zasugerował autor tematu... więc może wcześniej dziewczyna miała lekkie zaburzenia hormonalne? powinna zrobić wg mnie badanka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niech zrobi te badania jak najszybciej a jeśli te włoski na twarzy są mocno widoczne to spróbuj ja nakłonić żeby raz dziennie przemywała je wodą utlenioną to po jakimś czasie zrobią się jaśniejsze i niebędzie ich aż tak widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia woda utleniona? a skory nie wybieli tak czeste jej stosowanie?
ja podtrzymuje zdanie ze lekarz to jedyny ratunek a nie stosowanie roznych cudownych preparatow Wink
Emilka -faktycznie masz racje, włoski zaczely pojawiac sie przed tabsami,wiec to wina jej hormonow a nie tab.anty Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drlubicz



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 10:53 am    Temat postu: heh Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie włoski wcale nie muszą być wynikiem nieodpowiedniej ilości hormonów. ja mam podobnie jak Twoja dziewczyna - punktowo rosnące włoski, miałam robione badania hormonalne okazało się że wszystko mam w normie. jeżeli zaś chodzi o usuwanie to można to robić pensetą. niestety nie jest to długotrwałe bo woski po tygodniu odrastają ale sa trochę słabsze. czynność tę należy powtarzać aby ładnie wyglądać Smile porozmawiaj z nią o tym ale w sposob delikatny. możesz powiedzieć że zauwazyles ze punktowo rosną jej wloski i martwisz się czy to jest normalne. pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group