Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaraźliwe swędzące, pękające pęcherze w miejsach intymnych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kokosanka



Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 8:26 pm    Temat postu: Zaraźliwe swędzące, pękające pęcherze w miejsach intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od parunastu dni mam dziwne pęcherze na skórze nóg i w miejscach intymnych. Mają gdzieś około cm średnicy a nawet mniejsze i nie jest ich dużo ,wypełnione są bezbarwnych płynem, swędzą i pękają . Od paru dni ma je też mój chłopak. Czy orientuje sie ktoś co to może być ? Wizytę u lekarza mam dopiero za kilkanaście dni Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety kokosanka wydaje mi się, że to Opryszczka narządów płciowych. Jak najszybciej powinnaś iść z tym do lekarza, Twój chłopak też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group