Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaparcia, wzdęcia, zgaga

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaja



Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoje problemy są na pewno związane z poprzednimi nawykami żywieniowymi, organizm musi dojść do siebie, naprawić szkody:)

Zgadzam się z przedmówcami, że probiotyk to dobry wspomagacz jelit. Możesz jeszcze dokładnie zbadać co Ci dolega, czyli jakich konkretnie bakterii Ci brakuje i jakich masz przerost - żeby nie brać tego "w ciemno".
[zakaz umieszczania linków na forum]
Ogólnie sprawdzić stan układu pokarmowego, może to grzybica?

W każdym razie gratuluje systematyczności! Oby tak dalej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katline



Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Goleniów
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pewnym etapie swojego życia miałam częste zaparcia i wzdęcia, przez co spadło mi również samopoczucie. Próbowałam wtedy jakiegoś leku, który mi tylko częściowo pomagał, ale nie pamiętam nazwy. Zmieniłam nawet dietę, skupiając się na błonniku, jednak efekt był taki sobie. Później znajoma poleciła mi Dulcobis i to był strzał w dziesiątkę Very Happy Po tamtym czasie zaparcia miewałam coraz rzadziej, aż w końcu ustały. Zapewne duże znaczenie miała dieta, ale jestem pewna, że lek ułatwił mi dojście do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domikr



Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem z zaparciami. Kluczową kwestią dla jego rozwiązania była dieta. Spożywałam głównie produkty wskazane przy zaparciach, piłam dużo wody i jak ognia unikałam fast foodów. Przyjmowałam też przez jakiś czas Dulcobis. Problem dość szybko zniknął, czuję się zdecydowanie lepiej. Nie poddawajcie się, życzę Wam dużo wytrwałości, Wasz organizm Wam za to podziękuje Smile Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group