Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie ślinianek podjęzykowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:45 am    Temat postu: Zapalenie ślinianek podjęzykowych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chorował ktoś na to? Jak to się długo leczy? Już ponad tydzień chodzę z gulą pod gardłem i poprawy nie widać :/ Antybiotyki biorę, jakieś tabletki przeciwzapalne.. i narazie nic.
Ponoć jak to nie zejdzie to trzeba będzie chirurgicznie nacinać
Sad Zaczynam się bać..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leczenie zazwyczaj trwa okolo tygodnia. Chorowalas wczesniej na swinke???
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alina.



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pojawia się kilka razy w roku. Bardzo puchnie po jedzeniu. Teraz miałam w niedzielę i dzisiaj już nie ma śladu. Najgorsze są dla mnie dwa pierwsze dni. Potem jużtylko lekka opuchlizna.

pozdrawiam Alina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie, świnke już miałam dawno, daaawno temu (chyba z 15 lat bedzie,jak nie wiecej) A to teraz dziwne takie. Boleć nie boli i niby nic mi nie dolega, ale akurat taki pech ze jestem w trakcie szukania pracy a jak ja sie z takim czyms na rozmowie kwalifikacyjnej pokaze.No,inna sprawa,ze doktorka w ogole zabronila mi z domu wychodzic :/ Eh, i takie marnowanie w domu czasu i martwienie sie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group