Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie płuc???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia183



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 9:32 pm    Temat postu: zapalenie płuc??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Smile w zeszła srodę dostałam gorączki 38.5 która następnego dnia spadła do 37.5. bolała mnie głowa nie miałam kaszlu nie bolało mnie gardło ale ogólnie czułam sie okropnie. pojechałam wiec do lekarza zapisał mi tabletki powiedział ze mam szmery na płucach i kazał leżec przez 5 dni w łóżku. no więc leżałam jadłam tabletki ale czuje ze mi nie pomogły. dzisiaj mam 37 goraczki straszny męczący kaszel przy którym boli mnie w klatce i w plecach no i którego nie moge odkaszleć. czy powinnam ponownie jechać do lekarza??
z góry dziękuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiunia183
powinnaś. skoro nie ma poprawy a wręcz pogorszenie to wizyta jest jak najbardziej wskazana.
czasem lekarz nie od razu dopasuje nam lek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 5:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiunia, oczywiscie ze to lekarza isc powinnas. Co to znaczy "jadlas tabletki"? przepisal Ci antybiotyk czy tylko jakies homeopatyczne? co prawda nie popieram faszerowania sie antybiotykami kilka razy do roku, ale w tym roku sezon grypowy jest dosc ciezki i warto leczyc wszystko w zalazku, zeby CI sie potem tygodniami czy misiacami nie ciagalo. Wiem co mowie, mialam podobne doswidczenia zeszlej zimy niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iv_88



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm widzę że to było dawno ale może coś przybliżę... zapalenie płuc u mnie miało objawy ostrego kaszlu, doprowadzającego do wymiotów bo nie mogłam złapać powietrza, szczególnie gdy w powietrzu był dym z komina, ogromny ból klatki piersiowej jak by ktoś siadł mi na klatkę piersiową, ale nie posiadałam gorączki, lekarz mówił że rzadko przy zapaleniu płuc jest gorączka, no i oczywiście nie można się zapaleniem płuc zarazić...

a moja rada jak najszybciej się wybrać do lekarza przy którymś z tych objawów nim będzie za późno, mi nie wykryto od razu zapalenia płuc, leczono mnie na oskrzela, ale było coraz gorzej. trzy miesiące w domu, w łóżku, na dodatek alergia po chorobie jako powikłanie, i co miesiąc nawet we wakacje grypa z duszącym kaszlem... nie życzę nikomu, i choć od mojego zapalenia minęły 3 lata nadal mam problemy ze zdrowiem ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group