Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie pęcherza - furagin i nolicin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crispy



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 6:01 pm    Temat postu: Zapalenie pęcherza - furagin i nolicin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początek przepraszam jeżeli dubluję temat, ale szukałam podobnych postów i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.

Biorąc pod uwagę jaką cudowną pogodę mamy ostatnimi czasy, to oczywiście po raz n-ty nabawiłam się zapalenia pęcherza, a jako, że zapas tabletek mi się skończył to pojechałam do lekarza, który przepisał mi i Furagin i Nolicin. Jednak dopiero teraz pomyślałam o tym, czy mogę brać oba leki jednocześnie ?


----edited by emilka--------
temat przeniosłam do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

efektów ubocznych być nie powinno, ale trochę bez sensu, bo furagin może trochę obniżać skuteczność terapeutyczną nolicinu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crispy
ja powiem Ci tak na przyszłość- wypróbowałam na sobie. też prawie co miesiąc lądowałam u lekarza z zapaleniem dróg moczowych - potem przechodziło mi to na nerki i jajniki i cała zabawa zaczynała się od nowa.

jak już wyleczysz zapalenie to zacznij codziennie przyjmować tabletki z żurawiny: UroUp, Żurawit, czy jakiekolwiek inne. warunkiem skuteczności kuracji jest czas jej trwania - tabletki musisz przyjmować minimum 3 miesiące. co do leków- wybierz takie które Ci odpowiadają.
i staraj się dużo pić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a_gusia_83



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 9:12 am    Temat postu: żurawina Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam żurawinę pod każdą postacią, ale najsmaczniej jeść sobie codziennie dżemik żurawinowy. I uważać, żeby nie siedzieć na betonowych murkach itp. - mi się od tego robi zapalenie pęcherza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 11:51 am    Temat postu: Re: żurawina Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a_gusia_83 napisał:
Ja też polecam żurawinę pod każdą postacią, ale najsmaczniej jeść sobie codziennie dżemik żurawinowy. I uważać, żeby nie siedzieć na betonowych murkach itp. - mi się od tego robi zapalenie pęcherza.

ja jestem wielkim zwolennikiem żurawiny ale... w kapsułkach Wink serio. chyba ze jeszcze świeża ale jest tak cierpka, gorzka i kwaśna, że trudno ja się na surowo spożywa. a wszelki dżemiki, soki, syropy a także suszone mają kupę cukru i nie powinno się przesadzać Smile niemniej fakt - smaczna taka jest.

aha, jak decydować się na kapsułki to patrzcie na ilość PAC (to ważne, bo to składnik aktywny np. taka herbapolu zawiera 300 mg sproszkowanych owoców żurawiny - ale co to znaczy? ile ma proantocyjanów? a dla porównania prouro ma 360 mg (36 mg PAC) plus witaminę C – 60 mg - to już jest bardziej dokładna informacja, wiec lepiej taką kupić niż ten pierwszy Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cdsx



Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2012 7:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy po 1 dnym dniu brania nolicinu powinno być już lepiej?? Mam jakiś stan zap. pęcherza,wczoraj byłam u lekarza, zapisał nolicin 400 .Trochę poszperałam na tym forum i zazwyczaj piszą ,że po nolicinie bardzo szybko przechodz a ja kurcze drugi dzień i nie ma kompletnie poprawy:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group