Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapadnięte oczy choroby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WhiteRabbit



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 6:04 pm    Temat postu: Zapadnięte oczy choroby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś roku mam problem z bardzo dużymi cieniami pod oczami, oczy wydają się jakby zapadnięte. Lekarz rodzinny jakoś nie za bardzo jest pomocny w tym temacie... Czy to może być objaw jakiś chorób? Jeżeli tak, to jakich? Męczy mnie już maskowanie tego makijażem, a jestem jeszcze młoda i chciałabym jakoś wyglądać w miarę normalnie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, nie znając Twojej historii medycznej, ale wiem, że np. worki pod oczami mogą wynikać z choroby nerek - wtedy też można zaobserwować obrzęk dolnych powiek,
poza tym brązowa skóra wokół oczu może być związana z zaparciami czy chorobami wątroby, ale nie wiem jak to u Ciebie dokładnie wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być zwykłe przemęczenie, składające się z kilku miesięcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
plumm



Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie morfologię bo może to anemia? Jesteś też blada, nie masz apetytu a ciągle masz bóle i zawroty głowy? Jest dużo chorób, których objawami mogą być zapadnięte oczy. Przychodzą mi też na myśl choroby wątroby i woreczka żółciowego. Jeżeli twoje sińce pod oczami mają żółta barwę to właśnie to. Tutaj objawami będą też wzdęcia, zaparcia, gorzki posmak w ustach, mdłości, zmęczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maxineczka



Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapadnięte oczy mogą być spowodowane nietolerancją pokarmową lub alergią pokarmową. Zrobiłabym też badania w kierunku bakterii, pasożytów i grzybów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group