Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaniki pamięci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caroline17



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 3:38 pm    Temat postu: zaniki pamięci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc mój problem dotyczy mojej słabej pamięci. Na początku doszłam do wniosku, że to ''skleroza" ale teraz mam co do tego wątpliwości, bo zdarza sie to coraz częściej i nawet do tego stopnia ze danej sytuacji nie pamiętam do teraz. Do tego jestem cały czas zmęczona i coraz częściej się denerwuje ale nie wiem czy to ma jakieś powiązanie z pamięcią?


---edit by Wind_Of_Hope---
Proszę nie pisać dwoch takich samych tematów w roznych działach. Drugi został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może lepiej do lekarza jęli jesteś młoda to raczej nie skleroza... Wydaje mi sie że tabletki typu lecytyna mogą pomóc
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 22, 2007 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt, Lecytyna, Mg+wit.B6 lub inne leki neurologiczne - już na receptę mogą pomóc, ale warto iść do neurologa... a być może zaniki pamięci mogą być objawami niektórych chorób z dziedziny neurologii?
Tak czy tak - zgłoś się do lekarza. A zapytam... oprócz tego masz dodatkowe objawy jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caroline17



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam dodać towarzyszy mi ciągły brak koncentracji, wszystko zaczęło się 3 lata temu jak nagle dostałam 41 stopni gorączki (byłam w szpitalu ale nic nie wykryto). Po gorączce następnego dnia nie było śladu ale wtedy zaczęły się zaniki pamięci. Potem wszystko było normalnie no i dopiero od ok 3 miesięcy wróciło tylko w gorszym stopniu. Obawiam się że to cukrzyca?:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby się dowiedzieć jakie się ma stężenie cukru należy zrobić badanka krwi i koniec. Cukrzyca to nie tylko jeden objaw. Przodującym jest poziom cukru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez kiedys to miałam. przez raczej imprezowy tryb zycia . spałam bardzo mało , troche piwka trochę trawki i zauważyłam że też z łepetyna u mnie nie najlepiej…wyczytałam że trzeba rozwiązyawac krzyżówki i takie tam..spacerowac żeby dotlenić mózg…witaminy brać…ale wiesz myśle że to czasowe, chyba że wkroczyłaś już w śrzedni wiek i już po tobie.koniec kropka??Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group