Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zamiennik dla sildenafilu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zrw



Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 3:05 pm    Temat postu: Zamiennik dla sildenafilu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie pytanie dla osób z problemem erekcji. Ogólnie walczę z tym od dobrych kilku lat. Nie jest to żaden problem wynikający z innej choroby ponieważ zrobilem sobie wiele badań i wszystko w nich wynika bardzo dobrze. Jednakże erekcja nie występuje jesli nie wezmę tabletki sildenafilu Na początku wszystko było ok. Jednak z czasem zaczynam odczuwać coraz więcej efektów ubocznych tych tabletek. Po pierwsze w głowie mi szumi. Źle się czuję . Po drugie przez to nie mogę skupić się na seksie. Czy jest jakiś realny i skuteczny zamiennik dla sildenafilu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Standardowo - zawsze możesz zapytać farmaceutę. NIe ma co się wstydzić, oni podchodzą do tego profesjonalnie.
Od siebie mogą zaproponować suplementy na bazie l arginina. Może nie są tak mocne jak sildenafil, ale w wielu przypadkach pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrw



Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem jest z tymże mieszkam w malym mieście i tutaj nie za bardzo zamierzam się pytać farmaceuty o to co chcę zamówić. Wiadomo,że może się to roznieść/ Zamierzam zamowić sobie coś ewentualnie z neta ( i tak po sildenafil jechałem do innego miasta).
Jakie środki z l argininą możesz zasugerować? Bo czytam sobie trochę o nich i jest ich sporo w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrw napisał:
Problem jest z tymże mieszkam w malym mieście i tutaj nie za bardzo zamierzam się pytać farmaceuty o to co chcę zamówić. Wiadomo,że może się to roznieść/ Zamierzam zamowić sobie coś ewentualnie z neta ( i tak po sildenafil jechałem do innego miasta).
Jakie środki z l argininą możesz zasugerować? Bo czytam sobie trochę o nich i jest ich sporo w sieci.


W zależności od tego na jakim działaniu Ci zależy"
eromen
man tabs

Te dwa mają działanie podobne do viagry. Czyli jedna tabletka i potem można już uprawiać seks bez problemu. Jednak ich działanie jest krótkotrwałe.

O wiele dłuższe działanie dają potency therapy oraz cum on. W ich przypadku bierzesz jedną tabletkę dziennie.Z tym,że efekt nie jest natychmiastowy ale aby był trzeba je brać przez jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adavan



Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafaelo223we



Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo trudno znaleźć odpowiedni zamiennik do tego , a nawet to jest bardzo trudne

________________________________________
sejf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group