Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zakrzep, zator (?)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yrek



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 8:51 pm    Temat postu: zakrzep, zator (?) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, zeslej nocy obudzil mnie STRASZNY bol w nodze, az krzyknalem przez sen, z bolaca noga udalo mi sie zasnac chwile potem (po max 5 min).
rano gdy sie obudzilem, bolalo nadal mocno.
nie moglem postawic nogi na podlodze, po kilku probach udalo mi sie dojsc do lazienki kulejac.
po jakiejs godzinie juz bylo lepiej, ale... nadal costam czuje (jak dotykam, albo stane calym ciezarem na tej nodze).
miejsce w ktorym boli to jakies 20 cm ponizej kolana (miesien), to jest bol taki jakby mnie cos szarpalo, mocno ciagnelo za miesien.
zadnego siniaka nie ma, zyly sa w porzadku.
na 100% nie uderzylem sie w to miejsce, bol pojawil sie nagle.

kiedys, 2 lata temu tez mialem podobna sytuacje, dokladnie w tym samym miejscu, z tym ze wtedy calkowicie mi przeszlo po ok 10-15 minutach, a teraz nadal czuje lekki bol.

a poniewaz mam nadcisnienie (lecze) i lekki problem z cholesterolem, a do tego mam kolege ktory mial zator plucny (jemu sie tez od nogi zaczelo), to zaczalem podejrzewac ze u mnie jest to samo.

pojecia nie mam co to i skad to sie u mnie wzielo...
skurcz? nerwobol? czy moze faktycznie zakrzep??

bardzo prosze o jakas pomoc, bo od rana jestem strasznie zestresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mógł być skurcz łydki np z niedoboru magnezu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gatroov



Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałem taki skurcz nic przyjemnego. Chociaż nigdy rano mnie noga po skurczu nie bolała więc wątpie, że to była wina skurczu aby, aż tak dlugo jego efekty się utrzymywały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group