Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zakochalam sie w....(ginekologu)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 2:30 pm    Temat postu: Zakochalam sie w....(ginekologu) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to sie stało ale nie mogę przestać o nim myśleć lubię do niego chodzi rozmawiać z nim i w ogolę:< tylko on jest starszy ma żonę i córkę a ja przecież nie wyskoczę do niego ej słuchaj kocham cię Sad jejku nie wiem co robić poradźcie mi coś..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zrobisz jak przestaniesz do niego chodzić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.,.. po wczesniejszym Twoim poscie zauwazyłam jak go wychwalasz itp. to moze sie zle skonczyc dla Ciebie..toz to dorosły facet z obowiazkami Smile przeciez nie zostawi zony i dziecka dla Ciebie. poza tym pewnie on o tym nie wie ze go kochasz...a moze to fascynacja? ile czasu do niego chodzisz?od poczatku czułas to samo co teraz?...kolezanka ma racje. zmien gina i zapomnij o nim. on ma poukładane zycie. po co masz je niszczyc?... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Upadly_Aniol_Stroz



Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja zmien gina.... i będzie git.... ale jednak trudno zapomniec... współczuję Ci... nie lepiej poszukac sobie chlopaka w swoim wieku ? tacy najlepiej Cie zrozumieja....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o chłopaka to mam chłopaka ale i tak nie mogę zapomnieć o nim:< jeżeli chodzi o zmianę to na pewno tego nie zrobię bo już kilka razy trafiłam na chamskich gin!!!i teraz czuje ze trafiłam na tego właśnie wiec trudno mi będzie sie z nim rozstać w sumie co bym mu powiedziała słuchaj już nie chce do ciebie chodzić...on mi zaufał dal swój nr tel i mówił ze jak mam problem to mam dzwonić i w ogolę jest super jak jesteśmy razem.


P.S czy jak wy jesteście u ginekologa on tez wam podaje swój prywatny nr kom??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde szkoda, że jest jak jest. mam tylko nadzieję, że nie "zniszczysz" mu życia tym niewinnym zakochaniem się. przecież masz chłopaka:) to na pewno tak nie zrobisz, prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie będę mu niszczyć życia przecież ma rodzinę!!!! a w ogolę przecież możemy zostać przyjaciółmi:) i w ogolę tak jak jesteś teraz miedzy nami tez jest dobrze i lepiej będzie jak tak zostanie bo po co mam to psuc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myskaa napisał:

P.S czy jak wy jesteście u ginekologa on tez wam podaje swój prywatny nr kom??


yyy ja chodze do kobiety i od samego poczatku mialam jej nr kom Razz w tym nie ma nic dziwnego. przeciez musisz sie jakos umawiac na wizyte Wink

ps- chodzisz prywatnie czy panstwowo?
jesli panstwowo to nie dziwie sie ze trafialas na hamstwo... Rolling Eyes nie masz kasy, nie masz luxusu..taka prawda. inaczej sie sprawy maja jak lekarz czuje zapach pieniedzy...usmiech od ucha do ucha, gotowy gwiazdke z nieba sciagnac...

aha i jeszcze 1dno: ile Ty masz lat a ile lekarz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prywatnie!!place tylko za specjalne badania a zwykle wizyty to nie bo NFZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile po prostu o nim zapomnij i najlepiej bys zrobila jak ci radzili wczesniej przestac do niego chodzic przeciez sa jeszcze sympatyczni lekarze,po co masz sie meczyc widzac go przeciez to boli,albo robic sobie jakies zludne nadzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group