Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zakochałam sie w swoim lekarzu chirurgu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana25



Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 3:52 pm    Temat postu: zakochałam sie w swoim lekarzu chirurgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie
mam pewnien problem

zakochalam sie w lekarzu chirurgu tzn chodzilam do niego na wizyty do poradni pozneij wodzielismy sie kilka razy na oddziale operowal meni i prowadzil w oddziale o n jest taki slodki on przedewszystkim on est oinny niz ci wszyscy lekarze z tego odzdzialu nie uciska jak boli tylko stara sie delikatnie
wiem ze ma zone i 2 dzieci i jest odemnei starszy o 15 ale mi to nie przeszkadza nei chodzi mi o to by rzucila rodzine dzieci ale choc cdo jakis czas sie ze mna spotkal moze byc na noc albo jakas kawa moze wypad na miasto czy do kina ale cxaami nawet i łożko
pomozie mi prosze on mi awal jakies znamki usmieszki oczka puszczal i wogle co mam zrobic

temat przenosze w odp. miejsce ---Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zakochana odpuscic.
nie niszcz czyjegos małzenstwa i nie odbieraj dzieciom ojca.
tak nie mozna.
puszczał oczka?
jestes pewna?
moze własnie jest typem takiego faceta ktory zawiruje w głowie małolacie, potem ja przeleci a na 2gi dzien powie "won"!
chciałabys tego?
jestes nim zafascynowana a nie zakochana.
to minie.
moze zmien lekarza?
bo nie wiesz do czego zdolny jest ten człowiek.
jeszcze złozy pozew o molestowanie.
nie chciałabym byc w Twojej skorze jakby dowiedziala sie o tym jego zona.
chciałabys zeby Twoj ojciec zdradzał mamę?
chyba nie.
odczep sie od niego.
ma swoje zycie, swoja rodzine ktora kocha.
a Ty znajdz kogos wolnego.
mało tego kwiatu? Cool Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana25



Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 9:20 am    Temat postu: zakochałam sie w swoim lekarzu chirurgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jestem pewna ze siw zakochalam a nie jest to zaurczenie wielokrotnie byly sytuacje ze bylismy sami a on probowal mnie pocalowac ale nei doszlio bo wchodzila pielegniarka nie chamowala bym sie jak by polaowal zawsze jak go widze przechodza mnei dreszcze

a lekarza nei moge zienic bo on prowadzi od poczatku i zna cala sprawe tak naprawde tylk przed nim sie otworzylam i zaczlema z nim normalnie rozmawiac nawet najbardziej krepujace mnei pytania nie sa az tak wstydliwe a rodziny nie chcem rozbijac i dziecim taty iodbierac ale jesli mozemy sie psotykac to nawet pokryjomu w szpitalu niby cos tam moze kiedys cos miedzy nami bedzie no wiecie a moze zostaniemy orzyjaciolmi

co do ego zony to kiedys sie juz spotkałysmy na oddziale ratunkowym spoko kobieta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko kobieta ale nie wie ze podrywasz jej męża.
ciekawe jakby sie dowiedziała czy by była spoko?
nie wydaje mi sie.
nie wiem co Ci poradzic.
ten facet nie jest wart zadnej kobiety, skoro ma zone i dzieci a po kryjomu świruje z Toba, młodsza o kilkanascie lat to jak o nim swiadczy?
skoro tak wam predko do romansu to zaciagnij go do hotelu a nie czaicie sie w pokojach szpitalnych.
ciekawa jestem czy poleci..;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana25



Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 1:37 pm    Temat postu: zakochalam sie w swoim lekarzu chirurgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

caly czas o nim mysle co noc mi sie sni teraz z tego co wiem jest na urlopie i do pracuy wraca 22 sierpnia nie moge sie doczekac spotkania z nim
jak patrze na jego zdjecie to meni przechodza dreszcze i ciarki tez wiem ze z tak blachich powodow popelnmiaja smobojstwa ale ja nei mam zamaru z tego powodu takich rzeczy robic mam dla kogo zycie tzn dla corci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz corke i wyprawiasz takie głupoty?
to Ty i on macie rodziny, ktore kochacie a mimo to chcecie zniszczyc cos co budowało sie latami?
ja tego nie pojmuje.
wkoncu dojdzie do tego ze przeleci Cie jeden, jedyny raz i zapomni.
skad wiesz, moze jestes jego kolejnym trofeum do osiagniecia?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale coś mi się wydaje ,że to bujda na resorach;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochana25



Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 7:08 pm    Temat postu: zakochalam sie w swoim lekarzu chirurgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze oboje mamy rodziny ale ja nei moge przestac o nim myslec sni mi sie po nocach i nie jest to bujda ani moj wymysl zobaczymy co bedzie na wizycie co mam 24 sierpnia mam kontrole z wynikami i drobny zabieg do zrobienia
dla was to jest moze i glupota ale dla mnie ja poprostu ................
jesli nei mozemy byc razem to moze chociaz zostaniemy przyjaciolmi bedzimy sie spotkamc raz na jakis czas kawa itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jasne.
kawa itp?
przeciez oboje was ciagnie o krok dalej.
zaproponuj mu noc w hotelu. zobaczysz ze ucieknie jak tchorz.
zony nie zdradzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MistrzSeksu



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na przyjaźń nie ma szans, jeśli ciągnie Was do siebie fizycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group