Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zakazenie HIV poprzez antygen - czy to mozliwe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mycho



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 3:20 am    Temat postu: Zakazenie HIV poprzez antygen - czy to mozliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem czy temat napisalem w dobrym subforum, ale kazde inne wydawalo mi sie mniej odpowiednie.

Mam problem, opisze go i poprosze o Wasza opinie, byc moze ktos z ekspertow mi pomoze.

Zamowilem przez Internet "domowy test na hiv"... mial on wykryc przeciwciala anty-HIV. Posluzylem sie tego typu testem: http://www.alphadiag.com.pl/diagnostyka/dopobrania/instrukcje/CORE%20HIV%201_2_i.pdf - jest tutaj opis jego dzialania. A tutaj drugi opis bardzo podobnego testu: http://allpharmed.e.pl/pdf/retrocheck.pdf

Niestety, podczas nanoszenia probki krwi, dotknalem "pipeta" tegoz testu w strefie nanoszenia probki "A", a nastepnie ponownie pobralem probke krwi z ranki na palcu.

W wyzej podanym linku znajduje sie info, ze w tescie (na membranie) zawarte sa antygeny bedace w i na powierzchni komorki wirusa: gp41, p24 i gp36...

I teraz moje pytanie. Czy jezeli niechcacy przenioslem do swojego krwioobiegu ktorys z takich antygenow, badz cokolwiek innego co znajduje sie w tym tescie, moge zostac zakazony wirusem HIV?
Wynik testu jaki otrzymalem byl negatywny... boje sie jednak ze kolejny wynik ktory mozna przeprowadzic po jakims czasie moze okazac sie pozytywny.

Prawdopodobnie w tym tescie nie znajdowal sie sam wirus HIV (na membranie testowej), tylko rekombinowane antygeny z niego wyizolowane... Czy mimo to, moze mi cos zagrazac?

Bardzo bede wdzieczny za wypowiedz kogos kto moze orientowac sie w temacie.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Małgosiaaaa



Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 2:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
nie wiem co mi jest! Mam wysypkę. najpierw była w miejcsu intymnym a teraz jest na calych nogach, pupie i troche na ramionach. boję się że to może być hiv. 7 dni temu spałam z moim kolegą. na drugi dzień juz mialam wysypkę. teraz się boje jak choroba!! jak ktos wie co o może być dajcie znać!! nawet na e-maila gocha04@op.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hiv wychodzi po kilku tygodniach, poczytalisbyscie troche wpisujac w wyszukiwarke haslo "hiv"...
facet Cie zarazil jakas wysypka po prostu. Idz do dermatologa
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ataksa



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra strona i forum dyskusyjne na temat HIV to: http://www.free4web.pl/3/?55537

HIV diagnozuje sie tylko i wylacznie testem a nie po objawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group