Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zajscie w ciaze z palaczem marihuany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarnapani



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 6:25 pm    Temat postu: zajscie w ciaze z palaczem marihuany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem mezatka od 6 miesiecy,planujemy dziecko,ale muj maz pali czesto marihuane. Obawiam sie ze moze to miec szkodliwy wplyw na dziecko. ale nie jestem pewna, czy ktos moze mi pomoc? ja nigdy nie palilam, maz probuje przestac, ale jakos mu to nie wychodzi. obawiam sie rowniez, ze jezeliby zaprzestal palic to i tak zostaje to w organizmie tylko przej jak dlugo, 6 miesiecy, 1 rok ?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksana



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie to z tą marihuana są różne zdania, znalazłam stronkę co pisze, że związek THC który znajduje się w marihuanie upośladza narządy męski, tzn substancja ta odkłada się w męskich jajeczkach przez co moga być problemy z zapłodnieniem bo sperma ma za mało plemniorów. Ogólnie THC pozostaje w organizmie ok 3 miesięcy więc najlepiej zdetoksować sobie organizm, czyli więcej seksu bo podczas pocenia sie oczyszczasz organizm. Należy odczekać troche i do dziełaRazz, A teraz na serio: mam znajomych mają jedno dziecko, drugie w drodze, mąz tej Pani to palacz i jajkoś nie mieli problemu, wię róznie z tym bywa. Radze poczytać sobie troche http://kulturystyka.com.pl/archiwum/an/2658 no i w internecie tego pełno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnapani



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group