Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zajście w ciążę podczas sexu z gumką przy okresie...Mozliwe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metronom



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 12:34 pm    Temat postu: zajście w ciążę podczas sexu z gumką przy okresie...Mozliwe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam się was poradzić..ale jeśli ktoś chce mnie tylko skarcić,że jestem gówniarą,która nie ma o niczym pojęcia to przykro mi..Chyba po to są takie fora,żeby zaczerpnąć porady a nie wytykać cudze błedy...prawda? Smile

...Dość niezręczna sytuacja,ale przedwczoraj uprawiałam pierwszy raz seks..on miał prezerwatywę a ja miałam okres.To był przedostatni dzień krwawienia. Mimo wszystko,ze względu na mój młody wiek(17) obawiam się ciąży..no bo jednak to był mój pierwszy raz.Prezerwatywa raczej nie pękła,sam stosunek był niezbyt długi...ale mimo wszystko bardzo się obawiam..to by znaczyło,że jeszcze nie byłam gotowa...ale czy istnieje prawdopodobieństwo,że zajdę w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metronom napisał:
ale czy istnieje prawdopodobieństwo,że zajdę w ciążę?

jak dlugie masz cykle i czy sa regularne?
jesli wytrysku nie było to i w ciazy nie bedziesz.
dobrze ze uzyliscie zabezp Smile
wg mnie nie ma powodu do obaw.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metronom



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykl trwa jakieś 27 dni,ale nie zawsze jest regularny. Z długością i ilością krwawienia też bywa różnie. Myślałam o tym,żeby pójść do lekarza i zabezpieczyć się jeszcze antykoncepcją PO,ale teraz jest już za późno na to..Ostatecznie nie minęły 72h,ale każdy wie jak to jest ze służbą zdrowia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie ma po co isc po tabsa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group