Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ZAJADY - czy można tym zarazić partnerke?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszp



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 2:30 am    Temat postu: ZAJADY - czy można tym zarazić partnerke? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam juz czesciowo wyleczine zajady(nie ma juz krwawiacej rany, ale jest zaczerwienie które bardzo dlugo schodzi). Moja dentyska powiedziala ze nie moge zrazic partnerki przez calowanie, ale ja nie bardzo jej wierze. Jezeli ktos wie wiecej na ten temat to prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dokładnie niewiem ale jak kiedyś miałam to mój chłopak się zaraził ale jeśli nie krwawią i jest tylko zaczerwienienie to napewno nie
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że da sie zarazić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group