Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zagęszczanie włosów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jitka



Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:02 pm    Temat postu: Zagęszczanie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zagęszczenie włosów, czy ktoś z was korzystał? czy próbował samodzielnie?
Ja ostatnio zastosowałam preparat reklama i jestem zadowolona, ponieważ nie widać efektu żadnej sztuczności a preparat stosuje się bardzo szybko.

Co wy uważacie o takich zabiegach, decydujecie się na nie? Dlaczego?

Ja nie mam wyjścia, moje włosy wyglądają strasznie, jest ich bardzo malutko i są bardzo cienkie. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie decyduje się na zagęszczanie włosów takimi sposobami, bo na szczęście mi nie jest to jeszcze potrzebne. Jedyne co teraz stosuję to wcierkę, która pomaga w pojawianiu się nowych włosków i zapobiega wypadaniu starych. Na starość raczej też nie będę chciała żadnych zabiegów, bo uważam, że wypadanie włosów to naturalne kolej rzeczy i każdego to czeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group