Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaczerwieniona skora na penisie....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
on-19lat



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 3:45 am    Temat postu: Zaczerwieniona skora na penisie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem, dawno temu zauwarzylem ze na zoledziu (na samym czubku, tam gdzie mocz wylatuje) mam dookola tego otworu zaczerwieniona skure !! skura wtym miejscu na zoledziu jest bardziej czerwona i ciemniejsza!!! najbardziej widac to jak penis nie jest w zwodzie bo jak juz wpelni stoji to malo co widac prawie wogule. najbardziej mnie nie pokoji to kiedy on nie jest w zwodzie bo wtedy dosc wyraznie widac ze skora w tym miejscu jest inna nieraz mniej widac bo to miejsce sie zmniejsza a nieraz bardziej !!! mam takie dziwne wrazenie ze mam to od zawsze bo nie jestem wstanie powiedziec kiedy mi to wyszlo ? czy moglo mi to sie zrobic od zbyt czestej masturbacji bo jak bylem mlodszy to robilem to dosc czesto ??? jak naciagne skure zoledzia palcami to wydaje sie wszystko normalne skura jest wtedy bardzo podobno do tej w innych miejsach ale jak juz wroci do normalnej pozycji jest ciemniejsza !!!! czy dlatego ze sie naciaga tam i sie tam jej wiecej zbieraw tym miejscu i to powoduje to ze tak sie wlasnie robi??



----- edit by Pituszka
Proszę nie nadawać tytułów tematów typu "problem", ale taki który odzwierciedla to o czym piszesz w poście. Temat został zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale błedow otrograficznych Surprised
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group