Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaczerwienienie ujścia cewki moczowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
racek2303



Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 8:56 pm    Temat postu: zaczerwienienie ujścia cewki moczowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z zaczerwienionym ujściem cewki moczowej , mam je już od około 2lat ciągle jest w takim samym stanie , jedynie po wytysku nasienia, zaczerwienienie robi się bardziej wyraźne (mocniejsze) i przez pewien czas szczypie, ale po pewnym czasie wraca do po przedniego stanu ,nie jest to zapalenie cewki moczowej byłem na badaniach lekarz i nic takiego nie stwierdził a badania to potwierdziły ,i zalecił mi maść do smarowania ale nie pomogło . To zaczerwienienie pojawiło się odrazu po zabiegu wydłużenia wędzidełka (czy może mieć to związek?) nie szukam oczywiście winnych tylko próbuje się dowiedzieć co jest tego przyczyną i jak się tego pozbyć jeśli to możliwe , dodatkowo ( nie wiem czy może mieć to związek , swędzą mnie okolice odbytu , są one zaczerwienione także już długo możliwe że mniej więcej w tym samym czasie co zabieg wędzidełka) czy jest możliwe abym się czegoś nabawił przy zabiegu ? czytałem właśnie że jest taka możliwość ..jak już mówiłem nie szukam winy tylko chce sobie pomóc .Dołączam zdjęcie :
https://ibb.co/gUYwOn (na boku jest jeszcze takie małe przebarwienie) z góry dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lek.medicus



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z opisu wynika, że to może byc grzybica.
Jakie leki lekarz zalecił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
racek2303



Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz nie stwierdził że to grzybica ale nie wykonywałem ku temu żadnych badań , to nie był lek na grzybice tylko jakaś maść na zmiany skórne już nie pamiętam niestety jej nazwy :/ można wykonać jakieś badania pod kątem grzybicy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grzes32



Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 8:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak samo myślę że to jest grzybica. Jeśli ona się rozszerzy to jeszcze zarazić drugie osoby i będą miały ci za złe.

________________________________
http://wez-pozyczke.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group