Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ząbkowanie !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:05 pm    Temat postu: Ząbkowanie ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja córeczka Emilka ma 14 maja równe pół roczku,a nie ma jeszcze rzadnego ząbka Shocked niby czasem jest marudna ,ale żadko ,kiedy powinien wyjść wreszcie ząbek Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie,przyjdzie pora na pierwszy zabek,narazie nie ma powodu do niepokoju.moj synek mial skonczone 7 m-cy jak pojawil sie pierwszy zabek,a potem nastepne posypaly sie jak grzyby po deszczu.mojej kolezanki coreczka ma 9 m-cy i tez nie ma jeszcze zadnego zabka.na kazde dziecko przyjdzie pora Laughing pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczełam się martwić ,bo słyszałam że po 6 miesiącu jest gorzej z ząbkowaniem Crying or Very sad Dziękuje za rade,uspokoiłaś mnie Smile Nie ma jak pierwsze dziecko Mamusia troche przewrażliwiona za mnie Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomo,ze kazda matka sie martwi o swoje dziecko,doskonale Cie rozumiem,ja tez mam rozne obawy,czasem zupelnie bez podstawne Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że czasem dzieci mają puźno ząbki,Emilka ma w buzi dżąsło z jednej strony lekko wypukłe jakby na kształt ząbka czy to oznaki pojawienia się upragnionego mleczaka?? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kininia



Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może tak, a może przebijanie ząbka jeszcze trochę potrwać. Moja córcia dostała pierwszych ząbków około 8 miesiąca, a miała wypełnione dziąsełka już od sześciu miesięcy i też myślelismy, że to znaczy, że tuż tuż, a potem nagle sześć ząbków prawie jednocześnie. Co ciekawe bardziej miała wypełnione górne dziąsełka (tak nam się wydawało), a pierwsze przebiły jej się te na dole..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked To ciekawe Dziękuje za wiadomość nie wiedziałam że ta wypukłość oznacza wypełnione dżąsełka Wink Z nadzieją czekamy na ząbki bo wtedy możemy Emilce podawać jakieś bardziej stałe posilki prawda Wink Question Exclamation A narazie mamy kaszki i zupki bo boimy się pokarów które mogłaby połknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ceq



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 7:44 pm    Temat postu: Ząbkowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ile dni może utrzymywać sie temperatura przy ząbkowaniu u 2 letniego dziecka.



------edited by emilka----
przylączyłam temat do pokrewnego tematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group