Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabiegi labioplastyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 8:00 am    Temat postu: Zabiegi labioplastyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że zyskuja na popularności.A jakie macie Wy o nich zdanie? Potrzeba czy może jedynie fanaberia?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest to absolutnie fanaberia. Czasami mniejsze wargi sromowe są większe od warg sromowych zewnętrznych, są przerośnięte lub mają asymetryczny kształt. Gdy przerost ten nie jest zbyt duży, nie musi koniecznie powodować dyskomfortu, ani utrudniać normalnego funkcjonowania kobiety. Jednak bardzo wyraźny przerost wewnętrznych warg sromowych, jest już bardzo często przyczyną przykrych dolegliwości, takich jak nawracające infekcje, problemy z utrzymaniem higieny, niewygoda, otarcia tej okolicy podczas wykonywania codziennych czynności. Tak wieć jesli kobieta ma się lepiej czuć z wykonanym zabiegiem, to czemu ma z niego niby nie skorzystać?
https://porady-zdrowie.pl/labioplastyka-zyskuje-na-popularnosci/ wykonywane są tutaj w Krakowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na popularnosci? Fanaberia? To raczej glupie okreslenia.. Labioplastyka to korekcja warg sromowych i nie po to by wygladaly fajnie a po to by poprawic komfort zycia kobiety. Ten kto ma wargi male nie zrozumie jak duzym problemem i obciazeniem jest zycie z nienaturalnymi. Ja w Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/labioplastyka-warg-sromowych/ robilam ten zabieg i teraz czuje sie kobieco i przede wszystkim zdrowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsieńkaW



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że słowo “fanaberia” zaczyna mnie juz trochę irytować. Gdybym usłyszała, że ktoś coś takiego mówi w kontekście zabiegów kobiecych to chyba bym nie wytrzymała. Sama miałam przerost warg sromowych mniejszych i wiem jak źle się z tym żyje. Na szczęście zdecydowałam się na zabieg labioplastyki, konkretnie u doktora Tomka Basty w krakowskiej Intima Clinic i już nie musze się wstydzić i cierpieć. Żadna kobieta na to nie zasługuje Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group