Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabieg depilacji laserowej - Toruń lub Bydgoszcz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 8:39 am    Temat postu: Zabieg depilacji laserowej - Toruń lub Bydgoszcz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
liczę na Waszą pomoc w wyborze dobrego specjalisty w dziedzinie depilacji laserowej - lokalizacja jak w temacie. Korzystałam już kilkukrotnie z takich zabiegów jednak mam wrażenie, że nie były to zabiegi na najwyższym poziomie. Konkurencja na rynku med. estetycznej jest ogromna, stąd chciałam zasięgnąć języka tutaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wskazaną lokalizację, to z czystym sumieniem mogę polecić Endomed - http://endomed.net.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ Mają w ofercie depilację laserem diodowym, którego skuteczność jest prawie, że 100% i stała. Jak przeczytałam, nie jest to klasyczna depilacja, a epilacja, dzięki której efekty są stałe. Dla mnie to był niewątpliwie wielki plus. Dodatkowo na stronie masz od razu cennik i wszystkie dodatkowe informacje jak przeciwwskazania i co nie co o samym laserze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w Warszawie znacie jakis dobry salon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartarelka



Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kociczka w Warszawie to Miracki jest najlepszy http://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/Ja bylam na 3 sesjach i usunelam owlosienie na calych nozkach. teraz szykuje sie na bikini Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie myślalyście o zakupie własnego depilatora? Kupilam sobie od babyliss ipl, super sprawa, bo taniej i ttez można super efekt, pozbylam się włosków i już ni emusze golić nóg co drui dzień, tylko co jakiś czas robię sobie zabig przypominający i tyl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group