Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabieg botoksu w okolicach oczu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:18 am    Temat postu: Zabieg botoksu w okolicach oczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zabiegiem botoksu w okolice oczu. Czy ktoś miał zabieg i może napsiać czy jest zadowolony?

Po jakim czasie działa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 12:01 pm    Temat postu: Re: Zabieg botoksu w okolicach oczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Priscilla napisał:
Zastanawiam się nad zabiegiem botoksu w okolice oczu. Czy ktoś miał zabieg i może napsiać czy jest zadowolony?

Po jakim czasie działa?


Po kilku dniach. NIe działa to od razu co mnie trochę martwiło, jednak toksyna już po paru dniach zaczeła dawać efekty. Ze zmarszczkami w okolicach oczu oraz na czole mam problem od wielu lat tak więc postanowiłam się na to wybrac. Mam mocną mimikę i naprawdę z roku na rok wszystko wyglądało gorzej.

Sam zabieg był trochę bolesny ale do wytrzymania (wydawało mi się, ze będzie gorzej ale nie było tak źle).

Efekt u mnie utrzymuje się ponad 7 miesięcy.
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group