Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabezpieczenie. Okres.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faithful



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 3:48 pm    Temat postu: Zabezpieczenie. Okres. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pewien problem...i dreczy mnie niepokoj. Otoz, kochalem sie jakis czas temu z dziewczyna. Wszystko bylo ok, lecz w pewnym momencie zsunela nam sie gumka. Podczas tego zsuniecia nie bylem "w srodku", w dodatku wydaje mi sie, ze nie dotknalem wowczas czlonkiem jej ciala...ale za to reki sobie nie dam uciac. Hmmm pozniej zalozylismy druga gumke i dokonczylismy. Wszystko byloby ok...gdyby nie to, dziewczyna okres miala miec wczoraj...i do teraz go nie ma. Czy istnieje duza szansa, ze moze byc w...? Moze dla niektorych to smieszne...ale ja sie zaczynam juz denerwowac...ona tez. Okres moze sie spozniac przez stres, jaki ma ona w szkole, przez to, ze malo spi, bo ma duzo nauki no i tez przez stres zwiazany z "konsekwencjami"...niby tak, ale... Stosunek odbyl sie w dzien nieplodny...w 20 dzien cyklu. Dodam jeszcze, ze od 2-3 dni bola ja piersi (tak jak przed okresem) a wczoraj lekko bolal ja nisko brzuch(tez tak jak zawsze ma przed okresem). Czy moze to byc "przygotowanie" calego organizmu do miesiaczki, ktora z powodu ciazy moglaby zaniknac? Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc z moim problemem...

Aha... jeszcze jedno...dziewczyna jakis czas po stosunku umyla mydlem to miejsce...tylko ze jakis czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie widze powodow do niepokoju,napewno nie jest w ciazy,a opoznienie okresu jeden dzien to zadne opoznienie,musicie cierpliwie poczekac,bo z tego co opisujesz wynika,ze ma objawy przepowiadajace okres,a spozniac moze sie z roznych powodow,nie tylko przez ciaze.wiec glowa do gory i powiedz dziewczynie,zeby przestala sie stresowac,bo to jeszcze bardziej opozni okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Faithful



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh... takie slowa podnosza na duchu... a nie ma takiej mozliwosci, ze (tak jak pisalem), organizm przygotowuje sie do miesiaczki, ktorej nie ma? Chodzi mi o to, czy gdyby byla ciaza, to tez moglyby byc objawy miesiaczki...czy to nie jest ogolnie okreslone i zalezy od indywidualnych przypadkow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdarza sie,ze takie objawy jak przed miesiaczka wystepuja rowniez we wczesnej ciazy,ja tak akurat mialam,jednak wg tego co opisujesz uwazam,ze zaplodnienie jest raczej nie mozliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Aga:) na moje oko dziewczyna w ciazy nie jest... nie ma cie sie co martwic:) mi sie kiedys okres spooznil 3 tygodnie.. a jeden czy 3 dni spoznienia to jest nic:) nie stresujcie sie Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Faithful



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh...no dzieki za te slowa. Niby duzo ich nie ma i duzo nie znacza, ale tak troche lzej sie robi, jak sie je czyta... Ja na wszelki wypadek chyba kupie test... teraz bedzie 12 dzien po stosunku, da rade taki test cos wykryc, jezeli... ?

A najgorsze jest to, ze ja boli czasem brzuch, tak jak przed miesiaczka...no i piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest dobry znak,ze okres nadejdzie,a test mozesz kupic i nie powinien sie mylic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group