Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzrost

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
solid27



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 12:16 pm    Temat postu: Wzrost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem tutaj nowy i nie mam pojęcia czy dobry dział - jeżeli nie to przepraszam z góry!

A więc tak jak w temacie chodzi mi o wzrost. Mam 16 lat w grudniu bedzie 17 i mam 177,5cm wzrostu. Jest to dla mnie bardzo mało, ponieważ mój ojciec ma 193cm, brat 189cm jedynie moja mama jest niska 153cm. Nawet moja babcia ma 188cm a o wujkach nie wspomne (205cm i 215cm). Ich siostra też ma 188cm. Moja kuzynka która chodzi do 6 klasy podstawówki jest wyższa odemnie o jakieś 3cm. Także nie dziwcie się, że mam kompleksy co do swojego wzrostu. Niektórzy koledzy i koleżanki mówią mi, że jestem wysoki, ale jak sie mogę czuć wysoki skoro w mojej klasie są sami 178-205cm! Czuje się jak knypek. I dodam jeszcze, że mam przestoje w wzroście. W 3 gim. miałem robione badania i wtedy było 176,5 i w I klasie liceum (jakoś we wrześniu) czyli niedawno też miałem 176,5cm. Teraz mam 177,5cm. Dlaczego tak mało rosnę a praktycznie wcale bo 6 miesięcy i tylko 1cm?! Co mogę zrobić aby jeszcze chociaż troche wspomóc ten wzrost? Dla mnie satysfakcjonujący byłby wzrost 185cm, ale jakby był wyższy to nie pogardze Smile

Z góry dzięki za odpowiedź i sorka, że tak dużo się rozpisałem xD

Dodano po 13 godzinach 28 minutach:

@Refresh

Poradzcie. Może jakieś odżywianie lepiej wpłynie na wzrost?

Używaj domyślnej czcionki, czcionkę zmieniłam
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

solid27
moim zdaniem Twój wzrost jest całkiem wysoki Smile
poza tym- zwróć uwagę na to, że masz dopiero 17 lat i na pewno jeszcze sporo urośniesz. zresztą sam mówisz że u Ciebie w rodzinie są sami wysocy więc pewnie i Ty za niedługo do wysokich będziesz się zaliczał Smile
często jest tak, że przez długi czas wzrost się nie zmienia a potem nagle w kilka miesięcy "śmigasz" do góry Wink
cierpliwie czekaj. oczywiście- możesz wspomagać dietę witaminami i suplementami diety. sport też nie zawadzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
weronikakowalska46



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba czekać, już i tak pewnie od tego czasu sporo urosłeś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group