Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzrost! Odczytajcie i napiszcie mi odp na to pytanie! --->

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maatiii1



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 6:21 pm    Temat postu: Wzrost! Odczytajcie i napiszcie mi odp na to pytanie! ---> Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Od niedawna zacząłem ćwiczyc na siłowni, zebym zdobył masę. Gdy czytam niektóre posty różnych ludzi zwątpiłem w to czy jak sie cwiczy na silowni to hormon wzrostu zostaje być zahamowany i sie nie rośnie. Czy to prawda? Prosze odpowiedzcie mi na to pytanie. Bede bardzo wdzieczny.

Ps. Prosze nie usuwać tego tematu gdy został on napisany w złym dziale! Bardzo potrzebuję odpowiedzi na to pytanie:)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hormon wzrostu nie spada.

jednak niektore cwiczenia zamykaja nasady kosci. W jakim jestes wieku ? jesli nie masz 17 - 18 lat cwicz na malych obciazeniach Wink

Na pewno odpusc martwy ciag czy podrzuty sztangi itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maatiii1



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hormon wzrostu nie spada, czyli ze normalnie organizm rośnie w swoim tempie? (Głupie pytanie;p) A tak wogóle to mam 16 lat, wzrost 177 cm i waze 62 kg. Troszke mało waże dlatego poszedłem na siłke, zeby to zmienic. Tzn. jezeli chodzi o martwy ciąg, podrzucanie sztangą to odpada, bo nie mam zamiaru takich ćwiczeń wykonywać.

Ps. Mam jeszcze z 2 pytanka, ale to innym razem (moze jutro) zapytam, bo teraz nie mam czasu. Dzieki za odpowiedź Smile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

16 lat ? male obciazenie.

Ale lepiej zainwestuj w basen czy biegi.

Dobrze przygotujesz sie do silowni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group