Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wzielam tabsy zanim zaczal sie okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulinek



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:46 pm    Temat postu: wzielam tabsy zanim zaczal sie okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezlei ktos moglby mi odpowiedziec bylabym bardzo wdzieczna... A mianowicie chpdzi o to ze ja wzielam tabletki anty nie podczas pierwszego dnia okresu , tylko zanim jeszcze sie zaczal .. tak wiec kiedy bede mogla juz wspolzyc z moim chlopakiem .. i czy to nie spowoduje wiekszego wahania hormonalnego anizeli jest, wywolany wlasnie poczatkiem brania tabsow... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no powiem szczerze ze glupio zrobilas, bo to ci teraz moze troche roztroic gospodarke hormonalna. Nic ci poradzic nie jestem w stanie, ale ze wspolzyciem to bym chyba poczekala z 1.5 misiaca....
Poczekaj na odpowiedzi innych.
Pozdrawiam, Ola Wink
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulinek



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 8:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz .. ale zastanwiamsie poniewaz wzielam dopiero pierwsz atbletke wczoraj .. czy moge np odtswic je az do okresu .. od jednej tbletki to mi sie chyba nic nie stanie.. wiec pomyslslma ze ta reszte czyli 20 zaczne brac na nowo na poczotku okresu wiem tylko ze zbey skonczyc bede musiala kupic drugie opakowanie .. Embarassed

A i dodam ze moja gospodarka hormonalna i tak nie jest uregulowana.. nie mam regularnego okresu


---edit by emilka--- jeśli chcesz coś dodać lub zmienić, użyj opcji "zmień", która znajduje sie w prawym górnym rogu każdego Twojego posta:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 9:20 am    Temat postu: rada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej!

wiesz pierwszą tabletkę powinnaś wziąc pierwszego dnia okresu.. i moim zdaniam nie można zrobic przerwy... bierz już regularnie, ale gdy zaczniesz kolejne opakowanie rób już dobrze, czyli od pierwszego dnia miesiączki:)
ps. co do współżycia to poczekaj ok 7 tygodni... 3maj sie
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulinek



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś wie jak to wpłynie na cere .. Bralam yasmin 8 miesiecy zrobilam polroczna przerwe. Podczas brania mialam bardzo ladna cere... Ale teraz obawiam sie ze przez to ze wzielam nie podczas okresu moze sie pogorszyc .. Moze jednak zaczne od poczatku brac od pierwszego dnia okresu... nie chce zbytniego wahania hormonalnego... Jak myslicie..??? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mysle,ze najlepsza odpowiedz uzyskasz od lekarza,bo my mozemy sobie tylko pisac co nam sie wydaje,a lekarz powie ci konkretnie.Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za wskazowki POZDRAWIAM Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group