Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wzdęcia gazy skurcze jelit

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikola1986



Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 9:19 am    Temat postu: Wzdęcia gazy skurcze jelit Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry mam na imię Weronika . Piszę ponieważ bardzo zaniepokoił mnie mój ból brzucha. Wczoraj zjadłam w restauacji kawałek pizzy plus salatke grecką . W domu potem tylko zjadłam musli z activia . Wieczorem zaczełam mieć BARDZO mocne wzdęcia i bardzo często miałam gazy lecz zapach ten tych gazow tak mi się wydaje wskazuje na bardzo mocną fermentacje która jest w moich jelitach towazyszy temu skurcz jelit , w momencie kiedy pomasuje brzuch jest chwilowo lepiej , mam delikatnie mdlosci do tego . Nie wiem jak sobie pomoc zrobić . Wypiłam smecte która z reguly pomagala ale teraz nadal mam te gazy i wzdęcia i skurcze jelit . Proszę o pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group