Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka zaczerwienienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
badsoulja



Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 10:14 pm    Temat postu: Wysypka zaczerwienienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu mam wysypke na ciele, wie ktos moze co to moze byc ? Jest troche takich malych plamek i jedna wieksza. Nic nie swedzi, brak tez kataru, goraczki czy podobnych objawow.

Podaje link do zdjecia:
https://imgur.com/a/rR7MAqc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasieńka28



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się do lekarza, bo nikt nie jest w wstanie stwierdzić co to do końca jest nie będąc specjalistą. Mój syn miał podobne plamki, okazało się, że to wina proszku do prania. Lekarz przypisał leki i kazał smarować balsamem cetaphil dermoprotektor. Po dwóch dniach przeszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No coż. Powodów może być wiele
atopowe zapalenie skóry
uczulenie
zatrucie

ewentualnie skaza bialkowa, ktora nie występuje jedynie u dzieci ale może objawiać się równięz i u osób dorosłych.
https://bialkowa.pl/skaza-bialkowa/leczenie-skazy-bialkowej/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O takie rzeczy jednak chyba najlepiej wypytać lekarza i wszystko z nim skonsultowac. Bo to moze byc przeciez wszyst: nawet jakies tam objawy tradziku... Sama to przerabialam i wiem ze nie ma co czekac. W tej chwili mój leczy mi Doktor Konrad Lewandowski. Im szybciej zdiagnozujecie problem tym szybciej zaproponuje metode leczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy atopowym zapaleniu skóry to wysypka i zaczerwienienie jst bardzo mocne, mój młody jak miał nasilenie objawów to skóra wyglądała jak poparzona, dermatolog nam polecił atoperal, kupiłam emulsję do smarowania i krochmal, bardzo pomogły, dały dziecku dużą ulgę, bo go ta skóra bardzo swędziała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group