Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wysypka skóry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
santo16



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 12:30 am    Temat postu: wysypka skóry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem ze stopą, mianowicie, na przełomie lipca i sierpnia tego roku w stopę wbiło mi się szkło, od tego czasu... no nie wiem jak to nazwać, mam swojego rodzaju zapalenie tej rany, utworzył się okrąg z jakimiś chrostkami i mnie swędzi i piecze, od jakiegoś czasu używam maści przeciw grzybicznej, pomaga troche, bo już mnie tak nie piecze, ale nie leczy tego, nie mam pojęcia co to może być i byłbym wdzięczny za pomoc, bo do lekaża niestety nie mam zbytnio czasu pójść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym wypadku, pomoc lekarza będzie niezbedna, bo my na odleglosc mozemy sobie jedynie gdybac...
Idz jak najszybciej do lekarza, jak nie masz czasu to idz na pogotowie, bo jak bedziesz dluzej z tym zwlekac, to moze zrobic sie taka infekcja, ktora (moze, a nie musi) zainfekowac caly uklad limfatyczny, a to juz nie bedzie dla Ciebie mile :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group