Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysypka pod napletkiem!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziomek18



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:52 pm    Temat postu: Wysypka pod napletkiem! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Niedawno zauważyłem podczas kąpieli wysypkę pod napletkiem. Są to skupiska białych "kropek", tak jakby kaszak. Krostki nie bolą, nie swędzą. Brzydko to wygląda. Nie jest to jakaś choroba weneryczna ponieważ jestem prawiczkiem.

Wrzuce kilka zdjęć:

http://img183.imageshack.us/i/p1040372wi0.jpg/

http://img233.imageshack.us/i/p1040371nm1.jpg/

http://img362.imageshack.us/i/p1040373ez4.jpg/

http://img237.imageshack.us/i/p1040378tj0.jpg/

Proszę o pomoc. Martiwe się czy to nie jest czasem coś poważnego.

Z góry dzięki! Pozdrawiam!

przeniosłam do bardziej odpowiedniego działu.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 6:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od czego to dokładnie jest ale to ci powinno przejść mi sie wydaje że to przez dojrzewanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy sie nie mylę, ale wydaje mi się ze masz chyba problemy z wędzidełkiem, możesz odciągnąć napletek do konca tak zeby odlosnic cala zoladz?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swędzi Cię to? Piecze? Jeśli nie, to mi to wygląda na prosaki. Nic z tym nie zrobisz. Nie zniknie to. Po prostu tak jest i już będzie. Nie jest to nic poważnego. Większość mężczyzn to ma.Kobiety też czesto mają.

I tak jak Fasolka pyta...Nie masz problemów ze ściągnięciem napletka do końca?Bo wygląda to jak stulejka...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chory12



Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 3:58 pm    Temat postu: : Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam ten sam problem co ziomek co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeciez masz odp wyzej.
my nie jestesmy wrozkami Neutral
idz do lekarza to sie dowiesz co to takiego..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomek222



Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 5:36 pm    Temat postu: Napletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na żołędziu mam zaczerwienienie mam jakieś krostki czasami to delikatnie szczypie. Mam to już od jakiegoś roku. Co to jest czy może to byc spowodowane brakiem higieny w wcześniejszym czasie ?? Czy iść z tym do dermatologa ?? Czy mogę tym zarazić swoją dziewczynę ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zarazić jak najbardziej. Dermatolog wskazany tym bardziej, że to coś masz od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, może to wynikać z braku higieny.
Tak, możesz tym zarazić swoją dziewczynę.
Tak, udaj się do dermatologa wenerologa jak najszybciej!

Ja się tylko dziwię, że masz to rok i do tej pory nic z tym nie zrobiłeś Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group