Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysokie OB A zapalenie pluc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 4:49 pm    Temat postu: Wysokie OB A zapalenie pluc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , robiłam wyniki mam wszytsko w porzadku morfologie tylko ob jest wysokie 50, i cholesterol podwyzszony lekko 214 a max jest 200. Cukier 90. Oprocze tego dostaje antybiotyk lekarz podejrzewa u mnie zapalenie pluca lewego. O czym moze swiadczyc wysokie OB?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Wink

Twoje wysokie ob jest prawdopodobnie spowodowane zapaleniem płuc. To opadanie krwinek czerwonych w organizmie, jego wartość powyżej normy może być spowodowana chorobą czy stanem zapalnym. Więc u Ciebie by się zgadzało. Jak wyzdrowiejesz to po tygodniu czy dwóch wykonaj jeszcze raz badanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita89



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 9:05 pm    Temat postu: rtg pluc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WYNIK RTG wykazal nieliczne zmiany zapalne okolooskrzelowe przy płucu lewym co to oznacza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group