Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wysokie anty tg a ciaza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loretta87



Dołączył: 10 Lis 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 1:48 pm    Temat postu: wysokie anty tg a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Jestem bardzo zmartwiona. lecze tarczyce od dwóch lat z początku z powodu niedoczynności a obecnie Tsh moje jest 2,56 przy normie od 0,27 do 4,7. FT3 wynosi 4,21 przy normie od 4,0 do 8,3.Biore obecnie letrox w dawce jedna tabletka 50 mg dziennie. Problem dotyczy tego że udało mi się zajść w ciążę (3tydzień). Przed kontrolna wizyta u endokrynologa która jest za tydzień miałam wykonać badania anty tg i wynik mój to 106,37 przy zakresie referencyjnym <4,11. Przed ostatnią wizytą nie wiedziałam jeszcze o ciąży. Czy tak wysoki wynik to powód do obaw o utrate ciąży? Bardzo się boję. Do wizyty jeszcze cały tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbarka167
Spamer


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onadto



Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz Ci wszystko powie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
are33m



Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to jest trudne
_________________
pożyczki online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group